Dizi Arşivi - Dizi izle - Yerli Dizi izle - Son Bölüm izle | SonbölümdiziizleX

Gerçek hayat hikayesi olan "Masum Apartman", Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu'nun "Madalyonun İçi" romanından esinlenmiştir. Dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci'nin (Farah Zeynep Abdullah) hayatı trajedi nedeniyle değişiyor. Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi kazada İnci'yi bekliyor. Hayatlarında baştan çıkarıcı olaylarla dolu olan Han'ın kız kardeşleri Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben (Merve Dizdar) kardeşlerini kaybetmekten korkmaktadır. "Aşk" İnci ve Han'ın ne olursa olsun boşanmasına izin vermiyor mu?
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Alper Saldıran
Tür : Dram
Destansı aşk, bilmeceler ve mücadeleler ... Melikşah, Antolya'nın kapılarını Türklere açan Selçuklu hükümdarı Sultan Alparslan'ın ölümünden sonra tahta çıktı. Aynı gün Başulu'dan sevgili Kıpçak civcivinin doğum sırasında ortadan kaybolduğu haberini aldı. Kıpçak-Selçuklu husumeti sonucunda yeni doğan, devletin devamlılığına tehdit oluşturmaktadır. Bu durum Melikşah için çok zor olsa da görmesin, bir daha sormasın diye onu Nizamulmulk'a teslim etti. Melikşah Sultan Alparslan, padişahtan aldığı Selçuklu devletinin gücünü maksimize etti. Ancak Selçuklular çoğaldıkça düşmanları hem yurt içinde hem de yurt dışında arttı. Kaderi doğuştan devlet tarafından yazılan ve ancak ölümüne kadar devlete hizmet eden Senser, uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve bu başarılarıyla idealist bir kahraman olur. Sultan Meliksha'ya kurban. Nizamulmulk'un en güvendiği kişilerden biri olan sensör, ülkesi için her türlü zor sorunu çözmeye hazır. Melikshah ve Sensor çeşitli tehditlerle karşı karşıya kaldıklarında, en büyük destekçileri Nizamulmulk gibi yetkin devlet adamları, Gazali gibi alimler, Omar Hayyam gibi alimler ve Yusuf Hamedani gibi eğitimciler olacaktır. Öte yandan, Karahanlı hanedanının soylu kadınlarından Terken Melikshah ülkeye hakim olmak istiyor. Ancak emelleri arasında cumhurbaşkanının annesi Melikşah Seperi, Melikşah'ın oğlu Tapar Gevher ve soylu Türkmen elçisi Elçin'in kızı var. Saraya gelişiyle denge kurdu. Hassan Sabbah, devlete hakim olmak isteyen Terken'in tehlikeli entrikaları olan Selçukluları ve sürekli mücadele içinde olan Tursen ve Senser'in kırık aşklarını yeneceğine söz verdi.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Hatice Şendil, Gürkan Uygun, Leyla Lydia Tuğutlu
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
Birliğinden ayrılmak zorunda kalan eski bir asker olan Maraşlı, hayatını açtığı bir kitapçıda geçirmek ister. Cesur, cesur ve kendi yolunda adaleti sağlamaya çalışan Maraş'ın hayatındaki dönüm noktası kızı Zeliş'in vurulduğu gün oldu. Tek amacı hasta kızını diriltmek olan Maraşlı, acısını asla unutmayacaktır. Güzel Mahur Türel bir gün ikinci el bir dükkana girer ve o gün Mahur bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur'un hayatını kurtarır ve o gün kaderleri çakışır. Burak Deniz - 'Maraşlı' ve Alina Boz - 'Mahur' dizisinde başarılı oyuncular. Maraşlı'nın en iyi oyunculuğu; Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdögerli, Abdul Süsler, Melis Kiralama, Cengiz Sezgin ve Neslihan Akar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Abdül Süsler, Neslihan Acar, Burak Deniz, Alina Boz, Ahmet Varlı
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Pembe Dizi
Bozkırda Anadolu'nun masalı ... Gönül Dağı parlak sarı bir ülke, uzun yıllar anlatılan efsaneler ve unutulmaz aşk ... Gönül Dağı, küçük dünyalarında büyük hayaller gören Anadolu çocuklarının hikayesidir. Gönül Dağı, bozkırda hayallerini gerçekleştiren ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesi.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ege Aydan, Erdal Cindoruk, Şebnem Dilligil, Gülhan Tekin, Gülhan Tekin
Tür : Aile, Dram
Doktorların ve hastaların psikiyatri kliniklerindeki hayatlarını anlatan Kırmızı Oda, izleyicilerin kapalı kapılarını acıya, neşeye, mutluluğa ve üzüntüye açıyor. Hastalar daha önce hiç kimseye söylemedikleri sırları anlattıkça, izleyiciler bugünlerini, geçmişlerini ve geleceklerini öğrenebilirler.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kivanc Baran Arslan, Meriç Aral, Burak Sevinç, Binnur Kaya, Tülin Özen
Tür : Dram
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Ata Nedim Arman, Can Sarp Ikiler, Arif Piskin, Halil Babür
Tür : Dram, Suç
Kayı Obasını yöneten Dündar Bey, kardeşi Osmanlı dizisinde yer almadığı sırada yerliler ve beyler ile Kulukahisar Tekfuru Yorgopolos'a gitti. Amacı, Ertuğrul Bey'in kurduğu ilişkiler çerçevesinde bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaktır. Osmanlı teması; Kömür karası gözleriyle gazı ve özgürlüğü ateşler. Adı Ertuğrul Gazi'nin oğlu Osman'dı ... "Aşk" onu karanlığa hükmetti ... Cennet tarlaları gibi kesilmiş, kana ve gözyaşlarına boğulmuş yerlerde; Yedi göğü, yedi yeri, dağları ve denizleri "sevecek" bir halk hayal etti. Gücünü kılıçtan değil, "aşktan" kazandı. Tarihteki en büyük kölelik karşıtı imparatorluk kendisini "aşktan yoksun" olarak adlandırdı. Vakfın adı, ezilenlerin sessiz çığlıklarına dayanarak 72 kişiyi öldüren yozlaşmış düzene karşı bir ayaklanma ... Osmanlı İmparatorluğu'nun oluşumu ... Dünya imparatorluğuna 400 çadırlık bir yürüyüş. "Allah'ın sevgisi" tarafından yaratılmıştır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Özge Törer, Didem Balçın, Ragıp Savaş
Tür : Politik, Savaş
Hayattaki tüm umutlarını eğitime bağlayan Eda Yıldız, "Kapıyı Çal" filminde yurtdışında okumak için bursunu kesen ve liseyi bitirmesine yardımcı olan Serkan Bolat ile karşılaşacak. Serkan Bolat, Eda ile iki ay nişanlı kalırsa bursu geri vermeyi teklif edecek. Eda, başlangıçta nefret ettiği bu adamın teklifini kabul etmez, ancak durum değiştiğinde onu kabul etmek zorundadır. Serkan ve Eda nişanlandıklarında, onları bildiğiniz her şeyi unutmaya zorlayan tutkulu ve karmaşık bir ilişkiye başlarlar. SonbölümdiziizleX sitesi olarak sizlere Sen Çal Kapımı Son Bölüm izlemeniz için bütün yerli dizileri full hd izleme imkanı sunuyoruz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Hande Erçel, Kerem Bürsin, Bige Önal, Çağrı Çıtanak, Neslihan Yeldan
Tür : Dram, Komedi
Yabancı istihbarat teşkilatlarının eylemlerine daha çok maruz kalan ülkemizde Ankara'daki SİHA fabrikasında terör saldırısı gerçekleşti. Saldırının yabancı özel servisler tarafından düzenlendiği belirlendi. Bu saldırıların ardından MİT bünyesinde çok gizli bir ekip oluşturuldu. Bu ekip ülkesi için canlarını verecek, saldırıların arkasındaki güçleri belirleyecek ve onları özel yöntemlerle ortadan kaldıracak. SonbölümdiziizleX sitesi olarak sizlere Teşkilat Son Bölüm izlemeniz için bütün yerli dizileri full hd izleme imkanı sunuyoruz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Mesut Akusta, Ezgi Eyuboglu, Tuncer Salman
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
Güçlü bir rüyadan kurtulmaya çalışan Jemre, küçük kızıyla büyük bir aşkla evlendi ... Bu rüya, güzel, ayrıcalıklı hayatında gerçeğin yanan yüzüyle hiç karşılaşmadı ... Karakterleri olan bu üç kadının kaderi ve hikayeler tamamen farklı, tank ateşi ile kesişiyor. Yangından sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Fransız dizisi Le Bazar de la Charité'den uyarlanmıştır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş
Tür : Dram
Filtrele 35 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori