Dizi Arşivi - Dizi izle - Yerli Dizi izle - Son Bölüm izle | SonbölümdiziizleX

Zeynep ve Yıldız birbirini çok seven iki kardeş ama hayalleri bambaşka. Yıldız'ın hayatı sosyete kraliçesi Ender Argun'la tanışmasıyla değişir. Ender, eşi Halit Argun'dan kurtulmak için Yıldız'ı kullanmaya karar verdi ve Yıldız'a hayatını teklif etti. SonbölümdiziizleX sitesi olarak sizlere Yasak Elma Son Bölüm izlemeniz için bütün yerli dizileri full hd izleme imkanı sunuyoruz.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Eda Ece, Talat Bulut, Şevval Sam, Şafak Pekdemir
Tür : Dram
Destansı aşk, bilmeceler ve mücadeleler ... Melikşah, Antolya'nın kapılarını Türklere açan Selçuklu hükümdarı Sultan Alparslan'ın ölümünden sonra tahta çıktı. Aynı gün Başulu'dan sevgili Kıpçak civcivinin doğum sırasında ortadan kaybolduğu haberini aldı. Kıpçak-Selçuklu husumeti sonucunda yeni doğan, devletin devamlılığına tehdit oluşturmaktadır. Bu durum Melikşah için çok zor olsa da görmesin, bir daha sormasın diye onu Nizamulmulk'a teslim etti. Melikşah Sultan Alparslan, padişahtan aldığı Selçuklu devletinin gücünü maksimize etti. Ancak Selçuklular çoğaldıkça düşmanları hem yurt içinde hem de yurt dışında arttı. Kaderi doğuştan devlet tarafından yazılan ve ancak ölümüne kadar devlete hizmet eden Senser, uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve bu başarılarıyla idealist bir kahraman olur. Sultan Meliksha'ya kurban. Nizamulmulk'un en güvendiği kişilerden biri olan sensör, ülkesi için her türlü zor sorunu çözmeye hazır. Melikshah ve Sensor çeşitli tehditlerle karşı karşıya kaldıklarında, en büyük destekçileri Nizamulmulk gibi yetkin devlet adamları, Gazali gibi alimler, Omar Hayyam gibi alimler ve Yusuf Hamedani gibi eğitimciler olacaktır. Öte yandan, Karahanlı hanedanının soylu kadınlarından Terken Melikshah ülkeye hakim olmak istiyor. Ancak emelleri arasında cumhurbaşkanının annesi Melikşah Seperi, Melikşah'ın oğlu Tapar Gevher ve soylu Türkmen elçisi Elçin'in kızı var. Saraya gelişiyle denge kurdu. Hassan Sabbah, devlete hakim olmak isteyen Terken'in tehlikeli entrikaları olan Selçukluları ve sürekli mücadele içinde olan Tursen ve Senser'in kırık aşklarını yeneceğine söz verdi.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Hatice Şendil, Gürkan Uygun, Leyla Lydia Tuğutlu
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
Tövbe olarak; Başarılı ancak “ortalama” mücevher üreticisi Horanta Holding'in başı olan Namzet Horantha tarafından cömertlikten cömertliğe büyük bir değişim; bu değişim karısı Latif'i, kızı Nazmi'yi, kendisini seven ve ona "benim hatme çiçeğim" diyen oğulları Sinan ve Buğra'yı nasıl etkiledi; Bu değişimin bir sonucu olarak, bazılarının eski hayat arkadaşı ve en büyük düşmanı Osmanlı'nın geçişini düşündürecek ve onu daha da güldürecek bir dizi ilginç olay yaşanacak.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Güven Kıraç, Erkan Can, İpek Tuzcuoğlu, Merve Erdoğan, Cansu Kurgun
Tür : Aile, Dram, Komedi
Yabancı istihbarat teşkilatlarının eylemlerine daha çok maruz kalan ülkemizde Ankara'daki SİHA fabrikasında terör saldırısı gerçekleşti. Saldırının yabancı özel servisler tarafından düzenlendiği belirlendi. Bu saldırıların ardından MİT bünyesinde çok gizli bir ekip oluşturuldu. Bu ekip ülkesi için canlarını verecek, saldırıların arkasındaki güçleri belirleyecek ve onları özel yöntemlerle ortadan kaldıracak. SonbölümdiziizleX sitesi olarak sizlere Teşkilat Son Bölüm izlemeniz için bütün yerli dizileri full hd izleme imkanı sunuyoruz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Mesut Akusta, Ezgi Eyuboglu, Tuncer Salman
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Ata Nedim Arman, Can Sarp Ikiler, Arif Piskin, Halil Babür
Tür : Dram, Suç
Hayattaki tüm umutlarını eğitime bağlayan Eda Yıldız, "Kapıyı Çal" filminde yurtdışında okumak için bursunu kesen ve liseyi bitirmesine yardımcı olan Serkan Bolat ile karşılaşacak. Serkan Bolat, Eda ile iki ay nişanlı kalırsa bursu geri vermeyi teklif edecek. Eda, başlangıçta nefret ettiği bu adamın teklifini kabul etmez, ancak durum değiştiğinde onu kabul etmek zorundadır. Serkan ve Eda nişanlandıklarında, onları bildiğiniz her şeyi unutmaya zorlayan tutkulu ve karmaşık bir ilişkiye başlarlar. SonbölümdiziizleX sitesi olarak sizlere Sen Çal Kapımı Son Bölüm izlemeniz için bütün yerli dizileri full hd izleme imkanı sunuyoruz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Hande Erçel, Kerem Bürsin, Bige Önal, Çağrı Çıtanak, Neslihan Yeldan
Tür : Dram, Komedi
Gariban'ın yarısının oğlu Sankar, Bodrum'a çocukken tatile gelen büyükelçinin kızı Nareni'ye aşık oldu. Bu iki zıt çocuk birbirlerini çok seviyor ve yıllardır aşkları için savaşıyorlar. Sonunda kız çocuktan kaçar ama tanıştıkları gece Nare aniden ortadan kaybolur. Şimdi kimse onu görmüyor. Bazıları onun denize düştüğünü ve öldüğünü söylerken, diğerleri onun büyükelçinin kızı olduğunu ya da Avrupa'ya kaçtığını söylüyor. Sevgili türküde, havarinin kızı korsan olduğunu söylüyor. Böylece Nare ve Sankar trajedisi bir destan haline gelir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Engin Akyürek, Neslihan Atagül, Uraz Kaygılaroğlu, Doğukan Polat, Tülin Yazkan
Tür : Dram
Asya başarılı bir doktordur. Kocası Volkan, harika bir kadın ve oğlu Ali'ye harika bir baba. Üç üyeli çekirdek aile her zaman huzur ve mutluluk içinde yaşamıştır. Asya, uzun sarı saçlarını Volkan'ın fularında görüyor ... SonbölümdiziizleX sitesi olarak sizlere Sadakatsiz Son Bölüm izlemeniz için bütün yerli dizileri full hd izleme imkanı sunuyoruz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Eren Vurdem, Alp Akar
Tür : Dram
1896 yılında Sultan Abdülhamid'in saltanatının 20. yıldönümüne adanan önemli olaylara damga vuran "Paytaht - Abdülhamid" filmi, uzun bir süre sonra Osmanlı Devleti'nin zaferine yol açan savaşı gösterdi: "Yunan Savaşı" . Sultan'ın 1. Filistin Siyonist Kongresi'nden istediği yerler, padişahın sonuna kadar pes etmediği ve düşmanı hayal kırıklığına uğrattığı bir dönem olarak ekrana gelecek. Bir kez daha Sultan, Başkent Abdülhamid dizisindeki diğer önemli tarihi olaylar, Hicaz Demiryolu ve diğerleri gibi önemli bir projeye daha imza attı. Ülkemizin Sultan Abdülhamid Han ile mücadelesine tanıklık ederek, diziyi güçlü bir milletin çocuklarına sunacağına söz verdi ve gelecek tarihimize bir armağan olarak sunar.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Bulent Inal, Saygın Soysal, Ezgi Eyuboglu, Can Sipahi, Özlem Conker
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş
Başkalarıyla iletişim kuramayan bu genç doktor hakkında ilginç bir hikaye var. Ali Vefa çocukken babası onu reddetti ve şiddetli bir şekilde dövdü. Etraftaki insanlar Ali Vefa'yı doktora götürüyor ve doktor Ali Vefa ile ilgileniyor. Birkaç yıl sonra Ali VeFa, genç doktorun başhekim olduğu hastaneye sağlık görevlisi olarak kabul edilir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Taner Ölmez, Sinem Ünsal, Özge Özder, Murat Aygen, Onur Tuna
Tür : Dram
Filtrele 35 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori