Dizi Arşivi - Dizi izle - Yerli Dizi izle - Son Bölüm izle | SonbölümdiziizleX

Destansı aşk, bilmeceler ve mücadeleler ... Melikşah, Antolya'nın kapılarını Türklere açan Selçuklu hükümdarı Sultan Alparslan'ın ölümünden sonra tahta çıktı. Aynı gün Başulu'dan sevgili Kıpçak civcivinin doğum sırasında ortadan kaybolduğu haberini aldı. Kıpçak-Selçuklu husumeti sonucunda yeni doğan, devletin devamlılığına tehdit oluşturmaktadır. Bu durum Melikşah için çok zor olsa da görmesin, bir daha sormasın diye onu Nizamulmulk'a teslim etti. Melikşah Sultan Alparslan, padişahtan aldığı Selçuklu devletinin gücünü maksimize etti. Ancak Selçuklular çoğaldıkça düşmanları hem yurt içinde hem de yurt dışında arttı. Kaderi doğuştan devlet tarafından yazılan ve ancak ölümüne kadar devlete hizmet eden Senser, uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve bu başarılarıyla idealist bir kahraman olur. Sultan Meliksha'ya kurban. Nizamulmulk'un en güvendiği kişilerden biri olan sensör, ülkesi için her türlü zor sorunu çözmeye hazır. Melikshah ve Sensor çeşitli tehditlerle karşı karşıya kaldıklarında, en büyük destekçileri Nizamulmulk gibi yetkin devlet adamları, Gazali gibi alimler, Omar Hayyam gibi alimler ve Yusuf Hamedani gibi eğitimciler olacaktır. Öte yandan, Karahanlı hanedanının soylu kadınlarından Terken Melikshah ülkeye hakim olmak istiyor. Ancak emelleri arasında cumhurbaşkanının annesi Melikşah Seperi, Melikşah'ın oğlu Tapar Gevher ve soylu Türkmen elçisi Elçin'in kızı var. Saraya gelişiyle denge kurdu. Hassan Sabbah, devlete hakim olmak isteyen Terken'in tehlikeli entrikaları olan Selçukluları ve sürekli mücadele içinde olan Tursen ve Senser'in kırık aşklarını yeneceğine söz verdi.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Hatice Şendil, Gürkan Uygun, Leyla Lydia Tuğutlu
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
Yabancı istihbarat teşkilatlarının eylemlerine daha çok maruz kalan ülkemizde Ankara'daki SİHA fabrikasında terör saldırısı gerçekleşti. Saldırının yabancı özel servisler tarafından düzenlendiği belirlendi. Bu saldırıların ardından MİT bünyesinde çok gizli bir ekip oluşturuldu. Bu ekip ülkesi için canlarını verecek, saldırıların arkasındaki güçleri belirleyecek ve onları özel yöntemlerle ortadan kaldıracak. SonbölümdiziizleX sitesi olarak sizlere Teşkilat Son Bölüm izlemeniz için bütün yerli dizileri full hd izleme imkanı sunuyoruz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Mesut Akusta, Ezgi Eyuboglu, Tuncer Salman
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
1896 yılında Sultan Abdülhamid'in saltanatının 20. yıldönümüne adanan önemli olaylara damga vuran "Paytaht - Abdülhamid" filmi, uzun bir süre sonra Osmanlı Devleti'nin zaferine yol açan savaşı gösterdi: "Yunan Savaşı" . Sultan'ın 1. Filistin Siyonist Kongresi'nden istediği yerler, padişahın sonuna kadar pes etmediği ve düşmanı hayal kırıklığına uğrattığı bir dönem olarak ekrana gelecek. Bir kez daha Sultan, Başkent Abdülhamid dizisindeki diğer önemli tarihi olaylar, Hicaz Demiryolu ve diğerleri gibi önemli bir projeye daha imza attı. Ülkemizin Sultan Abdülhamid Han ile mücadelesine tanıklık ederek, diziyi güçlü bir milletin çocuklarına sunacağına söz verdi ve gelecek tarihimize bir armağan olarak sunar.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Bulent Inal, Saygın Soysal, Ezgi Eyuboglu, Can Sipahi, Özlem Conker
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş
Birliğinden ayrılmak zorunda kalan eski bir asker olan Maraşlı, hayatını açtığı bir kitapçıda geçirmek ister. Cesur, cesur ve kendi yolunda adaleti sağlamaya çalışan Maraş'ın hayatındaki dönüm noktası kızı Zeliş'in vurulduğu gün oldu. Tek amacı hasta kızını diriltmek olan Maraşlı, acısını asla unutmayacaktır. Güzel Mahur Türel bir gün ikinci el bir dükkana girer ve o gün Mahur bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur'un hayatını kurtarır ve o gün kaderleri çakışır. Burak Deniz - 'Maraşlı' ve Alina Boz - 'Mahur' dizisinde başarılı oyuncular. Maraşlı'nın en iyi oyunculuğu; Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdögerli, Abdul Süsler, Melis Kiralama, Cengiz Sezgin ve Neslihan Akar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Abdül Süsler, Neslihan Acar, Burak Deniz, Alina Boz, Ahmet Varlı
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Pembe Dizi
Koçova ailesi, İstanbul'un en belalı bölgelerinden biri olan Çukur'u kontrol ediyor. Taş ocağını işleten göçebelerin en önemli kuralı uyuşturucuya asla izin vermemektir. Ancak etrafa bakan ve bu yasağı ihlal etmeye hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkmasıyla mevcut düzen bozulur. SonbölümdiziizleX sitesi olarak sizlere Çukur Son Bölüm izlemeniz için bütün yerli dizileri full hd izleme imkanı sunuyoruz.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Aras Bulut Iynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Kadir Çermik, Perihan Savaş
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Suç
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Müdürlüğü'nde özel bir grupta görev yapan polis memurlarının aile hayatını ve maceralarını anlatıyor. Her zaman sevinç ve üzüntü içinde, aşk ve yalnızlık içinde, bu şehrin her sokağını herkesin yaşayabileceği güzel ve rahat bir yer haline getirmek için yan yana yaşayan bu cesur polisler, "birlik ruhu içinde kötüler" ve " kavga etmek. "öğlene dönüşüyor. Takım görevleri sırasında her zaman farklı ve farklı insan deneyimleriyle karşılaşır. Polis Şefi Rıza Baba, mesleki tecrübesi ve babalık becerileriyle bu olaylara değinerek, sizi bazen gülümsetecek, bazen de kalbinizi kıracak ekibin diğer genç üyelerine yol gösteriyor.
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Özgür Ozan, Oya Okar, Alp Korkmaz, Merve Oflaz, İlker İnanoğlu
Tür : Aksiyon, Macera
SonbölümdiziizleX sitesi olarak sizlere Akıncı Son Bölüm izlemeniz için bütün yerli dizileri full hd izleme imkanı sunuyoruz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Adam Bay, Serafettin Alakent, Berrin Arisoy, Selin Cuhadaroglu, Sükrü Özyildiz
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
Filtrele 35 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori