Dizi Arşivi - Dizi izle - Yerli Dizi izle - Son Bölüm izle | SonbölümdiziizleX

Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Ata Nedim Arman, Can Sarp Ikiler, Arif Piskin, Halil Babür
Tür : Dram, Suç
Hızır Çakırbeyli ve ailesi gibi o da çocukken girdiği yer altı zirvesine tırmandı. Yeryüzünün altındaki herkes adaletsizliğe yemin ediyor. Güçlenip zenginleştikçe bu adaletsizliğin kaynağı olur ...
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Müjde Uzman, Ozan Akbaba, Meryem Uzerli
Tür : Politik, Savaş, Suç
Koçova ailesi, İstanbul'un en belalı bölgelerinden biri olan Çukur'u kontrol ediyor. Taş ocağını işleten göçebelerin en önemli kuralı uyuşturucuya asla izin vermemektir. Ancak etrafa bakan ve bu yasağı ihlal etmeye hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkmasıyla mevcut düzen bozulur. SonbölümdiziizleX sitesi olarak sizlere Çukur Son Bölüm izlemeniz için bütün yerli dizileri full hd izleme imkanı sunuyoruz.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Aras Bulut Iynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Kadir Çermik, Perihan Savaş
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Suç
Taksi şoförü Ali Rıza'nın (Tolga Sartash) yolculuğu, bir adamın sevgili kızı ve karanlık dünyanın en güçlü liderlerinden Khalida'nın (Aisha Aishyn Turan) kahramanlık hikayesiyle iç içe geçiyor. Ali Reza ve müşterisi Khaleda arasındaki görüşmeler hayatlarını kökten değiştirecek. Günah; Bir taksi şoförünün şehrin krallarıyla büyük savaşını ve bu çetin mücadelenin gölgesinde Khalede'ye olan tehlikeli aşkını anlatıyor. SonbölümdiziizleX sitesi olarak sizlere Arıza Son Bölüm izlemeniz için bütün yerli dizileri full hd izleme imkanı sunuyoruz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Dilara Aksüyek
Tür : Suç
Filtrele 35 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori